Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie zaburzeń lipidowych

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie zaburzeń lipidowych
Dietetyczna nazwa: Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie zaburzeń lipidowych
Dietetyczna kategoria:
Dietetyczny opis :

Prywatna Praktyka Lekarska Dla Serca kieruje swoją ofertę do pacjentów z Wrocławia, Milicza i okolic tych miast. Na profesjonalną opiekę medyczną w bezstresowej atmosferze mogą tu liczyć osoby wypisane ze szpitala, planujące zabieg operacyjny, kobiety w ciąży i nie tylko.

Świadcząc usługi medyczne od wielu lat, poradnia kardiologiczna wychodzi naprzeciw potrzebom osób po zawałach, z nadciśnieniem tętniczym, wadami zastawkowymi i innymi chorobami serca. Leczymy zaburzenia lipidowe. Zapewnia kompleksowe podejście, które obejmuje zarówno konsultacje połączone ze szczegółowym wywiadem lekarskim, jak i diagnozę, a następnie skuteczne leczenie.

Na wyposażenie gabinetu składa się specjalistyczny sprzęt umożliwiający przeprowadzenie podstawowych i zaawansowanych badań takich jak EKG serca spoczynkowe, wysiłkowe i metodą Holtera czy USG serca metodą Dopplera. Pacjenci ubezpieczeni w NFZ mogą otrzymać recepty ze zniżką. Wszystkich, którzy potrzebują porady doświadczonego kardiologa, Prywatna Praktyka Lekarska Dla Serca zaprasza do rejestracji telefonicznej.

Dietetyczny numer telefonu: 713726164
Dietetyczny REGON: 022203944
Dietetyczny NIP: 6131421573
Dietetyczna siedziba: ul. Kamieńskiego 225/1U
51-124 Wrocław

Możliwość komentowania Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie zaburzeń lipidowych została wyłączona

redaktor on 3 sierpnia 2020

Comments RSS

Leave a Reply