Poradnia Psychologiczna Proterapeutica Wrocław – terapia zaburzeń snu

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica Wrocław – terapia zaburzeń snu
Dietetyczna nazwa: Poradnia Psychologiczna Proterapeutica Wrocław – terapia zaburzeń snu
Dietetyczna kategoria:
Dietetyczny opis :

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica z siedzibą we Wrocławiu kieruje swoją ofertę do dzieci, młodzieży i dorosłych potrzebujących profesjonalnej pomocy psychologicznej, ale nie tylko. Zatrudniając doświadczonych specjalistów, którzy na bieżąco doskonalą swoje umiejętności, zapewnia również wsparcie psychiatry, logopedy i seksuologa.

Pacjenci mogą zdecydować się na wizytę stacjonarną, domową, a także spotkanie z lekarzem online. Rejestracja przez telefon lub email dostępna jest przez cały tydzień. Szeroki zakres usług obejmuje konsultacje, psychoterapię indywidualną dla dorosłych, par i małżeństw, psychoterapię dzieci i młodzieży.

Proterapeutica oferuje leczenie psychiatryczne, terapię u seksuologia oraz diagnozę i terapię logopedyczną. Wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów zmagających się z zaburzeniami odżywiania takimi jak anoreksja, bulimia czy ortoreksja, zaburzeniami osobowości i lękowymi. Zapewnia pomoc osobom uzależnionym i z syndromem DDA, cierpiącym na bezsenność, depresję i inne schorzenia.

Dietetyczny numer telefonu: 663875291
Dietetyczny REGON: 362700702
Dietetyczny NIP: 8961399071
Dietetyczna siedziba: ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław

Możliwość komentowania Poradnia Psychologiczna Proterapeutica Wrocław – terapia zaburzeń snu została wyłączona

redaktor on 1 sierpnia 2020

Comments RSS

Leave a Reply