Helemejko Centrum Medyczne – okulista Wrocław Krzyki

Helemejko Centrum Medyczne – okulista Wrocław Krzyki
Dietetyczna nazwa: Helemejko Centrum Medyczne – okulista Wrocław Krzyki
Dietetyczna kategoria:
Dietetyczny opis :

Centrum medyczne Helemejko to punkt kompleksowych usług medycznych, z wyrobioną doskonałą opinią na terenie Wrocławia. Poza wielotorową praktyką i obecnością wielu specjalistów różnych dziedzin, w tym lekarzy okulistów. Miejsce to odznaczyło się dzięki leczeniu zespołu suchego oka, jednej z najbardziej dotkliwych dolegliwości XXI wieku.

Charakterystycznym objawem tej choroby jest nadmierne wysychanie powierzchni oka, co w połączeniu z niewystarczającą produkcją łez sprawia, że oczy są suche, wrażliwe na zmęczenie i obolałe. Zespół suchego oka zaliczany jest do jednej z chorób cywilizacyjnych, powodowanych przed nadmierną ekspozycję na niebieskie światło pochodzące z komputerów czy innych emiterów światła niebieskiego.

Centrum Medyczne Helemejko jako jedyne we Wrocławiu posiada urządzenie Rexon-Eye, pozwalające okuliście na proste i bezbolesne przywrócenie prawidłowego działania gruczołów łzowych, dzięki czemu dokuczliwe dolegliwości znikają już w ciągu kilku sesji. Zabieg jest absolutnie bezbolesny i zapewnia natychmiastową i trwałą poprawę komfortu widzenia, dzięki czemu deklasuje leczenie symptomatyczne, stosowane często przez dotkniętych tą dolegliwością pacjentów.

Dietetyczna strona WWW: helemejko okulista wrocław
Dietetyczny numer telefonu: ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Dietetyczny REGON: 930332280
Dietetyczny NIP: 8981029578
Dietetyczna siedziba: ul. Życzliwa 16A
53-030 Wrocław

Możliwość komentowania Helemejko Centrum Medyczne – okulista Wrocław Krzyki została wyłączona

redaktor on 4 lipca 2020

Comments RSS

Leave a Reply