Stabilizatory kolanowe ze sklepu Med-Orth

Stabilizatory kolanowe ze sklepu Med-Orth
Dietetyczna nazwa: Stabilizatory kolanowe ze sklepu Med-Orth
Dietetyczna kategoria:
Dietetyczny opis :

Firma Med-Orth z siedzibą we Wrocławiu istnieje na rynku od 1994 roku. Prowadzi nie tylko pracownię protezową i ortopedyczną, ale także zajmuje się sprzedażą wyrobów medycznych. Wychodzi naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych, starszych i sportowców poszukujących wysokiej jakości sprzętu ortopedycznego. We własnych pracowniach realizuje zamówienia indywidualne na buty i aparaty ortopedyczne, gorsety do leczenia skolioz i protezy kończyn.

Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami zaopatrzenia, oferuje szeroki wybór produktów dla dzieci i dorosłych. Stabilizatory stawów, w tym stabilizatory kolanowe, pasy i kołnierze to tylko niewielka część asortymentu. Składają się na niego ponadto wózki inwalidzkie, laski, kule i balkoniki. Uzupełnieniem oferty są artykuły przeciwżylakowe, przeciwodleżynowe i sanitarne.

Med-Orth prowadzi wypożyczalnię sprzętu ortopedycznego. Umożliwia wykonanie badań ułatwiających wybór wkładek ortopedycznych. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i fachową pomoc w wyborze produktów dopasowanych do własnych potrzeb.

Dietetyczna strona WWW: stabilizator kolanowy
Dietetyczny numer telefonu: 713723033
Dietetyczny REGON: 930326316
Dietetyczny NIP: 8990027389
Dietetyczna siedziba: Kościuszki 173
50-438 Wrocław

Możliwość komentowania Stabilizatory kolanowe ze sklepu Med-Orth została wyłączona

redaktor on 6 czerwca 2020

Comments RSS

Leave a Reply