Sellecta. Tłumaczenia umów handlowych

Sellecta. Tłumaczenia umów handlowych

Władanie językami obcymi jest bardzo poręczną i praktyczną umiejętnością. Wyjeżdżając do innego kraju łatwo można się nie jedynie dogadać, ale także w razie potrzeby zapoznać się z z tekstem, który nas interesuje. Bywają jednak chwile, że mimo tego, że mówimy w obcym języku, musimy skorzystać z pomocy tłumacza. Tak bywa przy tłumaczeniu istotnych dokumentów, wymagających uwierzytelnienia. Wtedy nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z pomocy biura tłumaczeń.Firma Sellecta to profesjonalne biuro tłumaczeń, które oferuje kompleksowe usługi w tej dziedzinie. Naszą specjalizacją jest język niemiecki.

Z niemieckiego dokonujemy tłumaczeń pisemnych, w tym prywatnej poczty, treści wszelkich dokumentów urzędowych, jak również wielu podobnych zleceń. Podejmujemy się też tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak też konsekutywnych podczas rozmów biznesowych, konferencji czy różnorakich kursów, odbywających się w Polsce, jak również poza granicami. Kolejną naszą specjalnością są przekłady uwierzytelnione, które cechują się mocą prawną. Zatrudniony u nas tłumacz przysięgły dysponuje odpowiednimi uprawnieniami nadanymi przez właściwe organy, które upoważniają go do dokonywania tego typu przekładów.

Ten rodzaj usług zwykle obejmuje przekład oryginalnych pism głównie na zlecenie instytucji, klientów biznesowych, urzędów, ale także zwykłych klientów. Są to zarówno pisma sądowe, jak i umowy czy inne dokumenty które wymagają uwierzytelnionego tłumaczenia. Musimy podkreślić, że w zgodzie z obowiązującymi przepisami, tylko przekład wykonany przez tłumacza przysięgłego, z jego podpisem i pieczęcią zyskuje moc prawną. Właśnie mija dziesięć lat jak Biuro Tłumaczeń Selecta z powodzeniem realizuje zlecenia. Naszymi klientami są przede wszystkim osoby prawne, ale także jest dużo osób prywatnych. Wciąż dążymy do podnoszenia jakości świadczonych usług. Pełen profesjonalizm i zaufanie klienta jest priorytetem, który zagrzewa nas do jeszcze lepszej pracy.

510110442
020497670
8862362627
ul. Powstańców Śląskich 114
53-332 Wrocław
  • Sellecta. Tłumaczenia umów handlowych
  • Sellecta. Tłumaczenia umów handlowych
  • Sellecta. Tłumaczenia umów handlowych
  • Sellecta. Tłumaczenia umów handlowych
  • Sellecta. Tłumaczenia umów handlowych

Możliwość komentowania Sellecta. Tłumaczenia umów handlowych została wyłączona

redaktor on Październik 11th 2016

Comments RSS

Leave a Reply