Firma Stachura. Konstrukcje z płyt gipsowych

Firma Stachura. Konstrukcje z płyt gipsowych

Jako zawodowe studio aranżacyjne, urzeczywistniamy wizje naszych klientów, którzy zgłaszają się do nas po inspirację i ciekawe rozwiązania. Wdrażając propozycje naszych zleceniodawców, formułujemy z nimi każdy niuans określonego wnętrza mieszkalnego. Scalamy tradycję z nowoczesnością, by za każdym razem nasze projekty były oryginalne, a jednocześnie przytulne, ponadczasowe i pełne swoistego ciepła. Dzięki temu są takie niezwyczajne. Troszczymy się o każdy element projektu. Tworzymy przestrzeń, żeby zawsze była wygodna, pełna światła, pomysłowych ergonomicznych i optymalnych rozwiązań. Dekorator wnętrz oferuje kompleksową obsługę, na którą składa się m.in. przygotowanie projektu koncepcyjnego, opracowanie techniczne, dobór materiałów oraz wycena i dozór całej realizacji. Z nami powstają ładne kuchnie, wygodne salony, bezpieczne pokoiki dziecięce.

Projektowanie wnętrz jest naszym hobby, w związku z tym, cały czas rozwijamy się z zaangażowaniem. Korzystanie z naszych usług to dla zleceniodawcy wygoda, oszczędność czasu oraz poręka szybkiej adaptacji całego przedsięwzięcia, jakim jest aranżacja wnętrz. Wskazane jest korzystać z doświadczenia i wizji profesjonalnego specjalisty, jakim jest architekt wnętrz! Właściwa aranżacja wnętrz to jedna z fundamentalnych składowych sukcesu – zarówno w aranżowaniu miejsca pracy jak również odpoczynku. Przedsiębiorstwo Remigiusza Stachura w czasie wykonywanych prac bazuje na opinii swoich fachowców oraz zamysłach usługobiorców. Dzięki temu za każdym razem udaje się kolektywnie zaaranżować wymarzone wnętrze.

Kompleksowe remonty przeprowadzane przez firmę Stachura obejmują wszystkie fazy prac. Ten wykonawca jest w stanie zająć się kompleksowo pomieszczeniem od początku do końca – gładzie szpachlowe, kładzenie paneli, malowanie oraz kładzenie tapet, podwieszane sufity, etc. – dzięki szerokiemu wachlarzowi usług. Firma Stachura funkcjonuje na rynku budowlanym już od wielu lat, dlatego też filarem działań przedsiębiorstwa jest duże doświadczenie.
Firma Stachura nie skupia się na jednym typie wnętrz. Podejmuje zadania dotyczące zarazem domów, jak i na przykład biur czy też punktów sprzedażowych.

Nie zawsze wszak zakupione pomieszczenie odpowiada swoim układem klientom. Stąd też przedsiębiorstwo Remigiusza Stachury specjalizuje się także w stawianiu ścianek działowych. Jest to niewątpliwie rozwiązanie w szczególności dużo prostsze do wykonania i zdecydowanie szybsze, niżeli budowa tradycyjnych, murowanych ścian. Nie trzeba jednak martwić się o stan bezpieczeństwa. Tworzone ścianki działowe nie tylko wypełniają normy przeciwpożarowe, ale też są wyjątkowo trwałe jak i stabilnie scalają się ze ścianką nośną. Dzięki takiemu pomysłowi każde lokum możemy bez problemu zmienić według indywidualnych preferencji.

507973006
020435248
8941814615
ul. Budziszyńska 84/9
54-436 Wrocła
  • Firma Stachura. Konstrukcje z płyt gipsowych
  • Firma Stachura. Konstrukcje z płyt gipsowych
  • Firma Stachura. Konstrukcje z płyt gipsowych
  • Firma Stachura. Konstrukcje z płyt gipsowych
  • Firma Stachura. Konstrukcje z płyt gipsowych
  • Firma Stachura. Konstrukcje z płyt gipsowych

Możliwość komentowania Firma Stachura. Konstrukcje z płyt gipsowych została wyłączona

redaktor on Październik 23rd 2016

Comments RSS

Leave a Reply